Kniha návštěv

držíme vám palce

Eva 15.10.2019
... taky nějak nechápu dotaz " za co to jako vybíráte " ... chtěla bych vidět, co dokázal ten, kdo to napsal ! Možná nedokáže vypěstovat ani petržel ! Zkrátka. Máte to suprové, bezva nápad, dovedu si představit (vlastně ani nedovedu) co to všechno dá starostí a práce ( vypěstovat, připravit, zajistit chod... uklidit.....) všude máte pořádek..... Kdo přemýšlí, tak ví, že když se " rok nevyvede", nelze " tvořit výstavu". My jsme naštěstí pochopili .... děti byly nadšené a určitě příští rok zase dorazíme :). Držíme palce, až se Vám daří. Eva

Děkujeme!!!

Pavla 13.10.2019
Milá rodinko, vás dýňový svět je perfektní. Byli jsme u vás dnes poprvé, dorazili jsme po 9, na parkovišti už asi 8 aut, při odjezdu po poledni parkoviště totálně plné!!!! Skvělé jsme si to užili, děti se vyřadili, počasí nám přálo, hranolky a polévka skvělá!!! Doporučujeme a určitě přijedeme zase ;-)

Návštěva včera- sobota 12.10.2019

Petra 13.10.2019
Dobrý den. Vaši pumpkin patch navštěvujeme mnoho let, máte to tam naprosto výjimečné a překrásné. I včera to bylo dokonalé a krásné- až na ty davy lidí. To bylo naprosto šílené, ale očekávali jsme to ještě před příjezdem k vám. Ceny máte nízké- vstupné by bylo třeba zvýšit, ať si něco jako farmáři vyděláte a ať to odradí pár lidí. Ceny dýní a občerstvení jsou také ok. Ale ty fronty a davy lidí ok nebyly. Jste jedineční a budete mít více a více popularity a tudíž více návštěvníků. Včera jsem si tam poprvé za tolik let všimla zvláštní "Instagramové" skupiny mladých lidí, s falešnými řasami, vlasy a nehty, kteří si tam dělali selfies pro své účty a své followers. I takto se tedy teď šíří vaše popularita. Možná by stálo za to zvážit zavedení on line rezervačního systému pro návštěvy. Děkujeme, že jste tady, za Vaši farmu a krásné dýně, ale pokud tam budou takové davy lidí a hodinové fronty všude, tak přestaneme jezdit. Je to škoda pro nás, ale včera to tam bylo vskutku šílené. Přeji Vám hodně úspěchů a štěstí, ať se Vám daří.

návštěva

Tomáš 09.10.2019
Dobrý den, po letošní návštěvě Dýňového království musím říct že se mi prezentace dýňových výpěstků nelíbila. V loňském roce byla výstava o dost lepší! Musím taktéž říct, že mě hodně překvapila cena vstupu 70,- Za co jako vybíráte?? Nebylo by lepší vybírat symbolické vstupné?? Tímto odrazujete mnoho návštěvníků. S pozdravem T.

Re: návštěva

Dýňový svět 10.10.2019
Milí návštěvníci "Dýňového světa" 2019. Již jsme napsali a sdělili médiím, že úroda v letošním a loňském roce jsou na úrodu různých druhů špatné. Stále více se snažíme o to, aby byl "Dýňový svět" místem, kde si užijí příjemné chvíle rodiny s dětmi. Dýňový svět není výstava dýní. Snažíme se, aby byl Dýňový svět chápán jako místo pro příjemně strávené volné chvíle. Zatím ani počasí letošního podzimu moc nepřeje. Množství dýní a především množství různých odrůd u nás letos nenajdete. Ale předpokládáme, že do konce Dýňového světa, to je do 3. listopadu včetně, budeme mít dostatek dýní na Halloween a dostatek tradičních dýní na vaření (hokaido) atd. Další speciální a různorodé odrůdy již budou vyprodány. Náš statek však bude otevřený pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít příjemný den na venkově, v zadradě s různými atrakcemi.

Re: návštěva

0000 14.10.2019
??? Že by výplata za celoroční dřinu na polích, zahradách a stodolách? Takovou kritiku může napsat jen naprostý de..... Mám pocit, ze Dýňový svět už ani víc návštěvníků nepotřebuje..jsou suprácký.

Díky

Lenka a Karel 01.10.2019
Děkujeme za hezky strávené odpoledne u vás na statku. Celá farma krásně udělená, vtipně naaranžované dýně. Jeli jsme sem na výlet 100 km a vůbec nelitujeme. Přejeme hodně úspěchů ve farmaření i v osobním životě.

Absolutní spokojenost! letos 3x a zítra vyrážíme zase!

Lenufka 20.10.2018
Dýnový svět je tady v okolí nejlepší "zábavný park" přírodního typu jediný! Vzala jsem v pracovní den svého psa a paráda, ale na íkend si netroufám. JInak zkusili jsme polévku - super, hranolky dýňové - lepší než klasické! Nemůžet za to, že jste k prasknutí o víkendu a tak ta restaurace byla k prasknutí, ale je fakt, že venku se dalo objednat klobásku a pití a tam se čekalo o polovinu méně. Maximální spokojenost, vstřícnost Vás, i když jste neměli otevřeno tak jste nás pustili dovnitř a počkali jsme si uvnitř. Děkujeme!!!

Nadhera !!!!!!

Petra 15.10.2017
Absolutni nadhera !!!! Nema konkurenci ani v USA na ZADNE pumpkin patch, kterou jsme tam kdy navstivili. Neuveritelne prekrasne dyne, cela farma prekrasne udelana, vse moc pekne a originalni. V USA by od vas mohli kopirovat. Jedina vytka: vase restaurace- SILENE dlouha fronta, cekali jsme v ni 50 minut. Fronta tam stala hodiny, lidi venku nemohli prochazet skrz, nezorganizovane. Ale jinak vse ostatni 100% spokojenost a radost. P.

Re: Nadhera !!!!!!

Statek u Pipků 22.03.2018
Děkujeme za krásnou zprávu. Také jsme si vědomi, že občerstvení nebylo vzhledem k počtu návštěvníků dobře zorganizované. Bereme si z minulého roku velké ponaučení a letos v roce 2018 celý přístup k občerstvení návštěvníků měníme. Předem věříme, že budou do budoucna naši návštěvníci spokojení.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Napsali o nás v roce 2019

https://www.ctidoma.cz/tip-na-vylet/dynese-stavaji-symbolem-podzimu-v-nove-vsi-u-lestiny-maji-svuj-vlastni-svet-53990

 

 

Dýňový svět 2017 Televize Prima

prima.iprima.cz/hrdina-kuchyne/12-epizoda

 

Dýňový svět 2016 - Česká televize Polopatě 

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10658625776-polopate/216562220400025/video/494600

 

 

Dýňový svět 2015 - Český rozhlas

www.rozhlas.cz/kraje/cesko/_zprava/hrad-ze-slamy-a-tisice-dyni-to-je-dynovy-svet-v-nove-vsi--1545128

 

 

 


Dýňový svět v rádiu 2012

Naše povídání o Dýňovém světě si můžete přehrát na níže uvedeném odkazu:

http://www.rozhlas.cz/vysocina/tandem/_zprava/dynova-seminka-jsme-dostali-jako-svatebni-dar--1143351

Dýňový svět 2013 v Tandemu Českého rozhlasu.

Pokud si chcete poslechnout naše povídání o dýních v roce  2013, klikněte na tento odkaz:

www.rozhlas.cz/vysocina/tandem/_zprava/jaroslava-a-josef-pipkovi-u-nas-basti-dyne-uplne-kazdy--1259511

 

 

 

Napsali o nás ve slovenském časopisu "Život". Říjen 2013.

 

www.zivot.azet.sk/clanok/15161/navstivte-s-nami-tekvicovo-manzelia-pestuju-tony-tekvic.html

 

 

Kontakt

Dýňový svět - dýně Statek u Pipků
Nová Ves u Leštiny 5
582 82 Golčův Jeníkov
+420 776 815 332
+420 605 525 668
pipkovinovaves@seznam.cz